O nas

Studio Serio to firma, która narodziła się w codziennym chaosie, gdzieś między pracą a domowymi obowiązkami. Wykiełkowała z myśli, jakie towarzyszyły mi podczas godzin spędzanych w dziecięcym pokoju. I z pytań, jakie zaczęłam zadawać sobie, kiedy szukałam zabawek dla moich córek: dlaczego tak wiele zabawek dla dzieci jest tak brzydkich? Dlaczego oferujemy dzieciom kicz i jarmarczną estetykę? Dlaczego proponujemy im koślawe obrazki i piskliwe dźwięki? Dlaczego nie traktujemy ich poważnie?

W odpowiedzi na te pytania powstała marka Studio Serio. Bo wierzę, że dzieci zasługują na piękno. Wierzę, że zasługują na wysoką jakość. Że zasługują na to, by traktować je serio.

Kim jestem

Z wykształcenia: polonistka i kulturoznawczyni, z zawodu – dziennikarka i copywriterka, prywatnie – mama dwóch córek, które są nieustającą inspiracją i niestrudzonymi testerkami moich pomysłów i produktów. Bliskie są mi koncepcje pedagogiczne Marii Montessori i idea rodzicielstwa bliskości. Zapraszam do mojego świata, w którym dzieci traktujemy poważnie.

Anna Pawłowska